https:/www.traditionrolex.com/37 https:/www.traditionrolex.com/37 Ekskluzywne produkty: świece, lampy, meble od znanych producentów

Producenci

Najlepsi producenci ekskluzywnych zapachów w jednym miejscu

 

Od długiego czasu współpracujemy ze światowej sławy producentami świec i dyfuzorów zapachowych premium. Cenimy sobie ich dbałość o nawet najmniejsze detale. Nie tylko gwarantują ciekawe, oryginalne i intensywne kompozycje zapachowe, ale również zapewniają wyjątkowy design poszczególnych akcesoriów. Luksusowe świece zapachowe znajdują się w ręcznie zdobionym szkle , które jest prawdziwym dziełem sztuki. Z kolei buteleczki od dyfuzorów zapachowych wyróżniają się ręcznie malowanymi, doskonale dopracowanymi elementami. To sprawia, że poszczególne kolekcje od Baobab Collection , dostępne w naszej ofercie mogą stać się ozdobą każdego pomieszczenia w Państwa domu.

 

Dlaczego warto wybierać ekskluzywne produkty do wnętrz?

 

Wysoka jakość wykonania, trwałość, piękny design i intensywność zapachów – to tylko przykładowe argumenty, dla których warto wybrać ekskluzywne produkty zapachowe. A w naszej ofercie znaleźć można również wyjątkowe meble od Gervasoni czy Meridiani, elegancką zastawę stołową od Vetrerie di Empoli, piękne ręcznie tkane dywany od Serge Lesage czy luksusowe lampy marki Ochre. Jeżeli dadzą się Państwo ponieść fantazji i wyposażą swój dom w tak luksusowe i ponadczasowe produkty, przekonają się Państwo, że ta inwestycja zdecydowanie jest warta swojej ceny. W tym przypadku jakość wykonania gra pierwsze skrzypce. Nasze luksusowe propozycje to prawdziwy créme de la créme w branży wnętrzarskiej, a to jedynie ułamek firm, z którymi mamy przyjemność współpracować.

KoszykZadzwońFacebook
https:/www.traditionrolex.com/37